Sam naklej naklejkę

Od dzieciństwa kocham naklejki. To mój świat. Obecnie naklejki przeżywają swoją drugą młodość, ponieważ w nich został odkryty doskonały nośnik informacji. Są łatwe do umieszczenia na wielu różnorodnych powierzchniach, trwałe i przede wszystkim estetyczne. A to w reklamie jest bardzo ważne. Naklejki stają się więc idealnym znakiem graficznym obecnych czasów.

Zalety naklejek

Naklejka jest wyjątkowo skutecznym i popularnym materiałem reklamowym. Ma wiele pozytywnych wła­ści­wo­ści. Ja dzielę naklejki ze względu na pełnione przez nie funkcje i wykorzystanie w odpowiednich sytuacjach. Są to więc naklejki: reklamowe, eventowe, biznesowe, informacyjne, okolicznościowe, dla dzieci. Samoprzylepne naklejki z folii są odporne na warunki atmosferyczne, wykonane mogą być na folii białej lub transparentnej, w dowolnym kształcie, posiadają różne rozmiary, mają także szerokie zastosowanie. Są odpowiednie do naklejania na szybie, podłodze, płycie, pojeździe czy ścianie. Można z łatwością je usunąć, nie naruszając powierzchni, na którą zostały wcześniej przyklejone. Naklejki mogą być monochromatyczne lub w pełnej wersji kolorystycznej. Wybór jest tutaj zupełnie dowolny.

Bawmy się

Reklamą należy się bawić. Reklama to środek informacji, przekaz graficzny do zapamiętania. Im bardziej będzie unikatowy i rzucający się w oczy, tym lepiej - ponieważ łatwiej i szybciej zapadnie w pamięć potencjalnemu klientowi. Taka naklejka to także ozdoba mieszkania, gabinetu czy pokoju młodzieżowego. Może być także graficznym nośnikiem informacji edukacyjnych.